Pre stiahnutie nôt sa prosím prihláste.

Interaktívne noty


Portál NOTYpiesni.sk Vám prináša úplne nový, revolučný spôsob zobrazovania notových záznamov - interaktívne noty.

V dnešnej technickej dobe sa pomaly stávajú statické noty už minulosťou. Nahradili ich práve interaktívne notové zápisy, ktoré so sebou prinášajú plno nových možností!

Interaktívne noty už neslúžia len na statické zobrazovanie nôt. Všetky interaktívne noty si teraz môžete prehrať/vypočuť vo Vami definovanom tempe prehrávania a mnoho viac (ďalšie funkcie interaktívnych nôt nájdete popísané nižšie pod notami).

Na notách nižšie si môžete vyskúšať tento inovatívny spôsob zobrazovania notových zápisov.

Ak potrebujete noty v inej tónine - žiaden problém. Jedným kliknutím noty transponujete o poltón nižšie alebo vyššie. Transponovnie môžete samozrejme opakovať a prejaví sa aj v prehrávaní.

V interaktívnych notách je možné dokonca aj zmeniť velkosť samotného notového zápisu. Zíde sa to, ak chcete napríklad tlačiť na menší alebo väčší formát papiera ako formát A4.

Interaktívne noty si môžete približovať (použitím lupy so znamienkom plus v pravom dolnom rohu), oddiaľovať (použitím lupy so znamienkom mínus v pravom dolnom rohu) a optimalizovať zobrazenie nôt na jednu stranu (použitím lupy so znamienkom plus v pravom dolnom rohu).

V prípade, ak by ste chceli noty zobraziť na celú obrazovku, je to možné kliknutím na tlačídlo "Celá obr." v hornom pravom rohu.

Všetky zmeny, ktoré na notách vykonáte, sa taktiež premietnu aj do finálneho PDF súboru, ktorý si môžete stiahnuť a vytlačiť!