Pre stiahnutie nôt sa prosím prihláste.

NOTYpiesni.sk oslavujú 10 rokov


Notypiesni.sk oslavujú už 10 rokov od svojho vzniku. Počas týchto rokov sme sa vám snažili poskytnúť čo najviac kvalitných a originálnych nôt a robili sme všetko pre to, aby ste mali k dispozícii aj čo najlepšie služby a softvérové riešenia, ktoré sú vo svete hudobných notácií aktuálne k dispozícii. Snažíme sa neustále zlepšovať a preto sme si pri tejto krásnej príležitosti osláv našich 10 narodenín pripravili pre vás nový dizajn, ktorý by mal byť používateľsky prijatelnejší a jednoduchší.

Notypiesni.sk v novom dizajne


Nový dizajn je responzívny, takže už aj z mobilu budete mať k dispozícii všetky noty a funkcie, aké sú k dispozícii aj pre väčšie rozlíšenia štandardných počítačov.

Zároveň sme sa snažili v čo najväčšej miere zjednodušiť a zefektívniť niektoré z naších funkcií tak, aby ovládanie bolo čo najintuitívnejšie a používateľsky prívetivé.

Počas 10 rokov sme od vás zbierali návrhy a požiadavky, ktoré sme pretavili do aktuálnej verzie. Preto verím, že táto zmena bude pre nás všetkých veľmi pozitívna a prispeje k ešte väčšiemu používateľskému zážitku a vašej spokojnosti.

Dovidenia starý dizajn


Desať rokov je pomerne dlhá doba, najmä ak sa týka informačných technológií a online sveta.

Novým dizajnom sme chceli vyhovieť nie len našim zákazníkom, ale cieľom bolo prispôsobiť naše služby aktuálnym trendom a požiadavkám aj vo svete technológií.

Odstránili sme mobilnú webovú verziu m.notypiesni.sk a ďalšie subdomény (určené hlavne pre školy) a vytvorili sme jednotný dizajn, ktorý centralizuje všetky naše poskytované služby do jednej stránky. Tým sme sa snažili zefektívniť, sprehľadniť a zjednotiť nami poskytované služby, aby ich používanie bolo čo najjednoduchšie. Verím, že sa nám to podarilo.

Spätná väzba


Ak máte chuť a čas, budeme veľmi radi, ak nám zanecháte nejakú spätnú väzbu.

Sme otvorení akýmkoľvek nápadom a návrhom. Ak máte nejaký, budeme radi, ak nás kontaktujete.

Prajeme príjemné používanie Notypiesni.sk