Smejko a Tanculienka - Daj mi ruku


Vizualizácia nôt Smejko a Tanculienka - Daj mi ruku na virtuálnom klavíri, husliach alebo gitare je možná na našom partnerskom portále Notissimo.sk . Predplatitelia na Notissimo.sk zároveň získavajú 50% zľavu na tlač/sťahovanie slovenských a českých nôt na tomto portále. Viac info TU!

Pre noty/texty v mobile naskenujte QR kód aplikáciouPromo obrázok
Daj mi ruku

Cena
1,50€

Názov skladby
Daj mi ruku

Interprét

Video k piesni

Noty určené pre
spev, akordy, gitara, keyboard

Počet stran
1

Jazyk textu
slovenský jazyk


Text piesne

1.
Daj mi ruku, poď na lúku, je to cestička krátka. Ruka v ruke, na tej lúke, pozdravíme zvieratká. Aké je to zvieratko, ktoré zdravímňau? Áno, je to mačička, mačka mňauká mňau. Mňau mňau, mňau mňau, aj mačka má bábätko Mňau mňau, mňau mňau, je to mačiatko.

2.
Aké je to zvieratko, ktoré zdraví hav? Áno, je to verný psík, a psík šteká hav. Hav, hav, hav hav, aj psíček má bábätko, hav hav, hav hav, je to šteniatko.

3.
Aké je to zvieratko, ktoré zdraví kač? Áno, je to kačička, kačka kačká kač. Kač kač, kač kač, aj kačka má bábätko, kač kač, kač kač, je to káčatko.

4.
Aké je to zvieratko, ktoré zdraví gá? Áno, je to husička, húska gá gá gá. Gá gá, gá gá, aj húska má bábätko, gá gá, gá gá, je to húsatko.

5.
Aké je to zvieratko, ktoré zdraví mú? Áno, je to kravička, ona mučí mú. Mú mú, mú mú, kravička má bábätko, mú mú, mú mú, je to teliatko.

6.
Aké je to zvieratko, ktoré zdraví kvok? Áno, iba sliepočka, kotkodáka kvok.
Kvok kvok, kotkodák, aj sliepka má bábätko, kvok kvok, kotkodák, je to kuriatko.

Mohli by vás zaujímať aj nasledujúce noty...

Prihlásenie
Pre stiahnutie nôt musíte byť prihlásený.

PrihlásiťPartneri: Sheet Music :: Noty písni :: Noty