Smejko a Tanculienka - Usmej sa


Vizualizácia nôt Smejko a Tanculienka - Usmej sa na virtuálnom klavíri, husliach alebo gitare je možná na našom partnerskom portále Notissimo.sk . Predplatitelia na Notissimo.sk zároveň získavajú 50% zľavu na tlač/sťahovanie slovenských a českých nôt na tomto portále. Viac info TU!

Pre noty/texty v mobile naskenujte QR kód aplikáciouPromo obrázok
Usmej sa

Cena
1,50€

Názov skladby
Usmej sa

Interprét

Video k piesni

Noty určené pre
spev, akordy, gitara, keyboard

Počet stran
1

Jazyk textu
slovenský jazyk


Text piesne

1.
Odfúknem ti z tváre mraky až na sveta kraj, a na tvojich smutných lícach zas rozkvitne máj.

Ref.1:
Usmej sa konečne na mňa, zahoď tvár ufňukanca. Už je naplakaná vaňa, ja ťa volám do tanca. Nie je čiernobiely vesmír a ja verím, že na pery tvoje malý úsmev nakreslím. Netúžim po zlatej rybke a ani po hviezdach, som ako vtáča v dlani, čo chce späť do hniezda.

Ref.2:
Usmej sa konečne na svet, pozri dúha neplače, úsmev je slniečko na päť, tak ťa vidím najradšej. Starosti budú aj boli. Smej sa z chuti to nebolí. Úsmev je pre nás najlepší liek.

1.
Netúžim po zlatej rybke a ani pohviezdach. Som ako vtáča v dlani, čo chce späť do hniezda. Nesľubuj mi hory doly, iba to čo v srdci máš, čo bolelo ešte bolí, stratíš, ak sa len hráš.

2.
Nemám v kapse zlatú rybku, ani meno po hviezdach, mám malú mušľu v dlani a v nej mesačný prach. Nesľubujem hory doly, iba čisté srdce mám, na vyznanie nemám školy, tak ti zaspievam.

Mohli by vás zaujímať aj nasledujúce noty...

Prihlásenie
Pre stiahnutie nôt musíte byť prihlásený.

PrihlásiťPartneri: Sheet Music :: Noty písni :: Noty